Pagalba Bučai, Irpen ir kitiems

Tūkstančiai Irpeno, Bučos, Gostomelio ir kitų Kijevo regiono miestų bei kaimų gyventojų rikiuojasi į eilę maisto rinkinių. Šie žmonės matė okupacijos siaubą. Per tą laiką kiekvienas iš jų prarado kažką svarbaus. Prarado stabilumo jausmą. O dabar bendromis pastangomis galėsime bent šiek tiek suteikti šiems žmonėms vilties, kad rytoj jie turės maisto namuose.
„Mūsų įmonė visada buvo socialiai atsakinga, o dabar ir toliau darome viską, kad šiuos žodžius paremtume tikrais veiksmais. Jau tris mėnesius randame galimybių padėti žmonėms išgyventi sunkius laikus. Kiekvienas rinkinys yra daugiau nei tik produktai. Tai žmonių gyvenimai. O mūsų tikslas yra juos palaikyti ir priminti, kad jie nėra apleisti“, – sakė NOVUS generalinis direktorius Markas Petkevičius.
„Ukraina – šalis, kurioje dirbu 27 metus. Čia matome savo ateitį ir tikime jos raida. Dabar mūsų pastangos sutelktos į gyventojų palaikymą šiuo sunkiu laikotarpiu. Dirbdami kartu tikrai padėsime žmonėms ir atkursime valstybės ekonomiką. Tai yra pagrindas stabiliam gyvenimui šalyje“, – sako NOVUS įkūrėjas Raimondas Tumėnas.
Tikime, kad Ukraina tikrai grįš į stabilumą ir gerovę. Ir dabar jai reikia mūsų paramos. https://youtu.be/Ee3RnHueWE8